Malířské práce a rekonstrukce interiérů
+420 602 223 610

Nadpis úvodní stránky

Interiéry Bezděk

Společnost Interiéry Bezděk byla založena v roce 1996 v Praze. Spektrum našich služeb je velmi široké a sahá od lakýrnických, přes malířské práce, rekonstrukce interiérů bytových i nebytových prostor až po projekční a inženýrskou činnost ve stavebnictví. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a morální i odborné kvality všech našich zaměstnanců.
zjistit o nás více >

Zeptejte se nás

Nebojte se zeptat - rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

Mám zájem o:

malířské práce stavební práce
lakýrnické práce jiné

Malování bytů a kanceláří Praha - malíři pokojů INTERIÉRY BEZDĚK

Firma INTERIÉRY BEZDĚK provádí kompletní renovace a rekonstrukce bytů, kanceláří, nebytových prostor a rodinných domů s důrazem na kvalitu a pečlivost odvedené práce. Jsme malíři pokojů, avšak nabídka našich služeb je mnohem širší. Mimo malířské práce – malování interiérů bytů, kanceláří, nebytových prostor a rodinných domů v Praze a v okolí, vám zajistíme také přípravné malířské práce, tapetářské práce, natírání fasád, lakýrnické práce, úklidové práce, lepení stropních kazet, rozet a okrasných lišt a rekonstrukce interiérů včetně zednických prací.

Malíři, natěrači, lakýrnici a tapetáři firmy INTERIÉRY BEZDĚK – záruka kvalitní práce

Nabízíme nadstandardní záruky na všechny odvedené malířské práce, natěračské, lakýrnické, tapetářské a jiné ostatní námi nabízené práce, neboť jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností. Zásadně pracujeme podle norem za použití kvalitních materiálů.
Renovace a rekonstrukce interiérů a exteriérů bytů, kanceláří, nebytových prostor a rodinných domů včetně zahrad není pro nás jen práce, ale také radost.

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Veškeré kopírování a další šíření jejího obsahu jakýmkoliv způsobem je zakázáno.

Interiéry Bezděk

Malířství a rekonstrukce interiérů
+420 602 223 610
interiery.bezdek@gmail.com Copyright © 2010