Aktuálně

Společnost Interiéry Bezděk byla založena v roce 1996. Spektrum našich služeb je velmi široké a sahá od malířských a lakýrnických prací, rekonstrukce interiérů bytových i nebytových prostor až po projekční a inženýrskou činnost ve stavebnictví. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a morální i odborné kvality všech našich vyškolených zaměstnanců.

Interiéry Bezděk působí v celé ČR, zejména pak v Praze a ve středních Čechách. V případě potřeby zajišťujeme i práce v nočních směnách. Při rekonstrukcích interiérů a dalších námi nabízených služeb využíváme moderních materiálů a technologií, včetně garance na kvalitu poskytovaných prací. Veškeré práce provádíme včetně úklidu. V průběhu prací dbáme na to, aby bylo minimalizováno znečištění prostoru, kde jsou práce prováděny.

Interiéry Bezděk Vám provede veškeré rozpočty, zaměření a konzultace včetně cenových nabídek. Po celou dobu provádění zakázky je na místě náš zmocněný pracovník, který ihned řeší Vaše možné změny v zakázce. Společnost Interiéry Bezděk má pro případ škody způsobené zaměstnanci sjednáno pojištění odpovědnosti ve výši 5.000.000 Kč. Interiéry Bezděk je držitelem řady certifikátů.

Interiéry Bezděk spolupracuje s internetovými e-shopy, které se zaměřují na pomoc dobročinným organizacím.

www.nadace-sperky.cz

www.sperkovyraj.cz

www.rajpronakupy.cz

www.rajdobrychsrdci.cz